Згідно "Плану основних заходів  цивільного захисту  Немирівської районної ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2019 рік", затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 31 січня 2019 року № 18  з 17 вересня по 17 жовтня 2019 року в районі проводиться "Місячник Цивільного захисту".

В ході місячника проводився обласний огляд-конкурс серед підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності на кращу навчально-матеріальну базу з  цивільного захисту (розроблений методичний матеріал:

наказ та план про проведення, пам’ятки, листівки, рекомендації, фотографії, копії статей з газет, зразки робіт дітей оформленні в окремі папки).

За активну участь у проведенні «Місячника цивільного захисту» 15 листопада 2019 року заступником голови Немирівської районної державної адміністрації Бугаковим Петром Васильовичем нагороджено грамотою Вінницьку філію ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна-Львів».

Відзначено відповідальне ставлення Вінницької філії ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна-Львів» до заходів з цивільного захисту, активну роботу з удосконалення знань, умінь та навичок працівників з особистої безпеки, поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

Участь у проведенні місячнику Цивільного захисту є частиною заходів спрямованих на підвищення рівня цивільного захисту та посилення техногенної безпеки об’єктів на території Немирівського району.

Управління економіки Немирівської

районної державної адміністрації