ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році

Відповідно до:

• Закону України «Про засади державної регіональної політики»;
  • Положень ст. 24Бюджетного кодексу України;
  • Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку»;
  • Наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»

оголошується прийом документів для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися  у 2020 році за рахунок коштів ДФРР у Вінницькій області.

Термін подання – до   20 грудня   2019 року.

Місце прийому документів: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»), приміщення Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (8 поверх), каб. 822.

Одночасно звертаємо увагу на обов’язкове розміщення документів на онлайн-платформі Мінрегіону dfrr.minregion.gov.ua.

Умови участі та вимоги до документів додаються.

Умови участі.docx

Форма.xls