19 листопада 2019 року за сприяння Немирівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Брацлавській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів був проведений лекторії спеціалістами Вінницького обласного центру профілактики та боротьби зі Снідом щодо попередження захворювань ВІЛ/СНІДу.

Питання протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні є одним із пріоритетних напрямів державної політики у сфері охорони здоров’я і соціального розвитку. Офіційно зареєстровано 324 434 випадки ВІЛ-інфекції, у тому числі 106 642 випадків захворювання на СНІД. Наша країна впроваджує нові підходи до викорінення ВІЛ/СНІДу та має усі шанси стати позитивним прикладом у зниженні нових випадків ВІЛ-інфекції та зменшенні смертності від СНІДу в регіоні.

У формі активної дискусії слухачі отримали від спеціалістів Вінницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом інформацію щодо захворюваності, розповсюдженості та шляхів передачі ВІЛ-інфекції/СНІДу, а також методів профілактики, як ВІЛ-інфекції, так і інших соціально-небезпечних захворювань.

Учні отримали відповіді на хвилюючі питання та настанови  щодо пропаганди здорового способу життя.

Практичний психолог районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді