В рамках виконання заходів Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на 2016-2021 роки, затвердженої рішення м 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04.12.2018 року № 705

Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації 19 листопада 2019 року проводилася екскурсія до фабрики ялинкових прикрас м. Київ для дітей учасників бойових дій. В складі групи дітей Вінницької області учасників бойових дій були і діти з Немирівського району.

Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас на околиці Києва зберігає традиції майстерності виготовлення ексклюзивних скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть і є своєрідним законодавцем моди в новорічній індустрії. Фабрика, яка обробляла скло для медичних потреб, перетворилася на найбільшого виробника новорічної продукції в Східній Європі. На цей час ялинкові прикраси з Клавдієво відомі не тільки в межах України, а й далеко за її просторами. Кулями ручної роботи українських майстрів прикрашають ялинки й домівки в Франції, Німеччині, США, Швейцарії, Грузії, Австрії, Італії.

Діти побували одразу в декількох цехах та переглянули весь цикл створення  авторської ялинкової прикраси, а саме «Склодувний цех», «Цех сріблення», «Художній цех», «Музей ялинкових іграшок», в якому представлені ексклюзивні сучасні новорічні іграшки багатьох країн та старовинні іграшки, а також казкове місто в мініатюрі. Діти побували в «Чарівній кімнаті з сюрпризом», на «Пошті у Діда Мороза», в «Супермаркеті ялинкових іграшок».

Під час екскурсії усі діти відвідали майстер клас, де мали змогу оформити  власну неповторну ялинкову іграшку з допомогою художнього майстра фабрики, яка стане окрасою сімейної новорічної красуні.

Після екскурсії господарі фабрики частували дітей смачним обідом.

Висловлюємо велику подяку Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА за організацію таких цікавих та змістовних заходів, за популяризацію активного дозвілля серед членів сімей учасників бойових дій, за турботу про підростаюче покоління.

Управління соціального захисту населення районної