21 листопада голова облдержадміністрації Владислав Скальський ознайомився зі станом ремонтних робіт на автошляхах Вінниччини.  Відвідуючи об’єкти дорожньої інфраструктури, очільник області також поцікавився рівнем підготовки до утримання та експлуатації доріг взимку та поспілкувався з працівниками філії «Немирівська дорожна експлуатаційна дільниця» Віноблавтодору.

«Сьогодні ми вирішили без попередження перевірити готовність Немирівської ділянки дороги до експлуатації взимку, - зазначив Владислав Скальський під час робочої поїздки. – У підпорядкуванні Немирівської дорожної експлуатаційної дільниці 110 км траси М – 12, а також 16 км автошляху Р – 17. У першу чергу, хотів пересвідчитись в тому, що нова техніка прийнята і готова до експлуатації, стара техніка відновлена і також підготовлена, є запаси піщано-соляної суміші та є працівники. Було важливо зрозуміти те, яким чином ми будемо гарантувати безпеку на автошляхах взимку. Бачу якісно організовану роботу і ми можемо не хвилюватися за належний стан дорожного покриття під час зимового сезону».

На сьогодні філія «Немирівська ДЕД» забезпечена необхідною технікою та засобами для належного утримання та експлуатації автошляхів взимку. Нове обладнання придбано у рамках виконання державної програми, спрямованої на забезпечення якісної інфраструктури України.

Голова ОДА підкреслив, що такі перевірки без попередження проводитимуться і надалі, адже вкрай важливо гарантувати безпеку на дорогах.

Під час зустрічі начальник філії «Немирівська ДЕД» Віктор Погребняк зауважив: «Філія займається експлуатаційним утриманням автомобільних доріг державного і місцевого значення. Ми вже підготувалися до зимового періоду. Цьогоріч ми отримали два нових автомобілі з посипальним обладнанням німецьких виробників. Я переконаний, що в цьому році буде значно легше займатися експлуатаційним утриманням доріг. Наразі ми маємо 8 автомобілів, є необхідна техніка для очистки снігу. Також на сьогодні заготовлено близько 5 тис. тонн піщано-соляної суміші».

Джерело: офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації