У зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України та відповідно до розпорядження Президента України В. Зеленського №382/2019-рп  від 11.11.2019 року Погорелюк Юрій Миколайович припинив виконання обов’язків голови Немирівської районної державної адміністрації. Про це він повідомив 27 листопада під час зустрічі з керівниками та працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, установ і організацій району.

Юрій Миколайович подякував всім, хто працював разом із ним на благо району та держави, за розуміння, підтримку, професіоналізм та віддану працю. Адже за п’ять років було зроблено багато добрих справ для Немирівського району, розпочато чимало нових цікавих проектів. Особливу вдячність за свідому громадянську позицію очільник району виразив  учасникам АТО (ООС), волонтерам, керівникам господарських об'єктів,депутатському корпусу, працівникам органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, жителям району в участі у зупиненні агресії РФ на сході України. Він висловив надію, що всі структури сумлінно виконуватимуть свою роботу і надалі, продовжуючи реалізовувати напарацьовані результати роботи.

У свою чергу, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський та заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков звернулися до Юрія Миколайовича  зі словами вдячності та поваги.

Зокрема у своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський перш за все подякував Юрію Миколайовичу за досвід, який отримали усі працівники райдержадміністрації за роки спільної праці.

Богдан Петрович відзначив, що Юрій Миколайович  обійняв посаду голови райдержадміністрації в самий складний період для нашої держави - це початок бойових дій на Сході країни, коли левову частку робочого часу потрібно було приділяти питанням  забезпечення учасників бойових дій АТО усім необхідним, надання допомоги продуктами,одягом та усім, чого потребують солдати на війні, вирішення соціально-побутових проблем ветеранів АТО, підтримки їхніх сімей. Не зважаючи на важкі часи, голові райдержадміністрації вдалось забезпечити спокій та стабільний розвиток району.

Каденція голови райдержадміністрації припала і на період проведення реформ в нашій державі. Це  реформа медичної галузі, освіти та реформа місцевого самоврядування - процес децентралізації. Реформа децентралізації в нашому районі проходила досить складно і потребувала значної організаційної та роз’яснювальної роботи. Адже в районі утворено та діють 6 об’єднаних територіальних громад, це найбільша кількість громад не тільки в області, а й у державі. Юрій Миколайович зумів знайти потрібні слова і аргументи, щоб налагодити співпрацю між районною державною адміністрацією та з 6 - ма об’єднаними громадами. Особливо це стосувалось питання фінансів, адже крім районного бюджету запрацювали і 6 бюджетів об’єднаних громад.   Потрібно було вирішувати питання співфінансування освіти, медицини, культури інші питання, але все це було вирішено і сьогодні райдержадміністрація і об’єднані територіальні громади працюють згуртовано  і консолідовано на благо жителів Немирівського району.

Зі словами подяки за плідну співпрацю та взаєморозуміння до Юрія Миколайовича звернулись голова районної ради Сергій Укринський також керівники місцевої поліції, місцевого суду, фіскальної служби, міжрайвідділу СБУ, райвійськкомату, служби надзвичайних ситуацій та інші.

Бажаємо Юрію Миколайовичу міцного здоров’я, та нових звершень!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації