28 листопада 2019 року Немирівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено групу зустрічей для опікунів/піклувальників на тему: "Обережно! Інтернет."

На сьогоднішній день особливо гостро постала проблема безпеки дітей в мережі Інтернет.

Відомо, що підлітки із заниженою самооцінкою шукають підтримки серед своїх друзів, а не у родинному колі. Старші підлітки, бажаючи незалежності, мають потребу ототожнювати себе з певною групою й схильні порівнювати цінності своєї сім’ї та своїх товаришів. Якщо дитина не отримує такої підтримки серед дітей поряд, то шукає її в інтернеті.

Під час зустрічі обговорили, які небезпеки чекають дітей в інтернеті (групи смерті, викрадення інформації, шантаж, кібербулінг, ігрова залежність), ознаки онлайн-залежності, правила користування мережею інтернет, як захистити свою дитину.

Використовуючи ці рекомендації, опікуни/піклувальники можуть захистити дитину від негативного впливу всесвітньої мережі Інтернет.

Практичний психолог Немирівського районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді