29 листопада 2019 року в приміщенні НВК №1 м. Немирова відбулася чергова нарада керівників закладів загальної середньої освіти району. В нараді взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Бугаков Петро Васильович.

Розпочала нараду начальник відділу освіти райдержадміністрації В.Чега , яка ознайомила учасників наради з питаннями порядку денного.

Завідуюча районним методичним кабінетом Т.Собченко інформувала  про стратегічні питання освітніх оцінювань.

Головний спеціаліст відділу освіти Н.Ємець наголосила на впровадженні системи НАССР та організації оновленого харчування в закладах освіти району. Зобов’язала керівників закладів освіти промоніторити матеріально – технічну базу харчоблоків. Крім того, в ході наради обговорено питання реалізації обласної програми «Дітям Вінниччини – безпечне харчування» на 2019 – 2021 роки, дотримання вимог санітарного законодавства при організації харчування.

Голова ради профспілки працівників освіти Т.Гуцалюк інформувала про колективні договори в питаннях оплати праці та соціального захисту педагогічних працівників.

Підсумок підвів Петро Васильович Бугаков про важливість змін у організації харчування дітей в закладах освіти району, підвозу дітей в навчальному році, святкування новорічних свят.