Відбулось чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидії на ЖКП.

Комісією розглянуто 3 заява громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, 96 заяв з питань призначення субсидії на ЖКП,

45 заяв для призначення субсидії на житлово-комунальні послуги з урахуванням понаднормової площі, 1 заява для призначення субсидії на СГТП  .

Вивчивши наявну інформацію  сімей заявників, комісія прийняла рішення про  призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, та субсидій, так як, держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Управління соціального  захисту населення