Місцеве самоврядування – це найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

Напередодні Дня місцевого самоврядування 5 грудня  відбулись урочистості у приміщенні райдержадміністрації та районної ради.

На свято були запрошені ветерани місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, керівники органів місцевого самоврядування, представники виконавчих комітетів, працівники районної ради і райдержадміністрації, а також гості району.

Визначаючи важливу роль місцевого самоврядування в розвиток Немирівщинни, на адресу присутніх у залі пролунали теплі слова поздоровлень та щирих побажань від заступника голови районної державної адміністрації Петра Бугакова та голови районної ради Сергія  Укринського.

Зі щирими словами привітань та побажань до присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Петро Бугаков:

- Місцеве самоврядування - це одна з найважливіших форм народовладдя, що забезпечує оптимальний рівень соціального розвитку громад, втілює в життя основні принципи місцевого самоврядування.

Ви, шановні колеги, щоденно проводите величезну роботу, яка сприяє позитивному вирішенню багатьох питань соціально-економічного розвитку територіальних громад району. Переконаний, що діяльність органів місцевого самоврядування і в подальшому буде спрямована на ефективне розв'язання нагальних проблем громад району, підвищення життєвого рівня наших виборців, - сказав Петро Васильович.

За багаторічну, сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Немирівського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджені кращі представники органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу району.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт, подарований   працівниками районного Будинку культури.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації