Відбулася чергова планова нарада з питання використання системи електронних закупівель Прозорро розпорядниками бюджетних коштів району.

Відкрив та провів нараду перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Петрович Урбанський.

У нараді брали участь: бухгалтер Немирівської центральної районної лікарні Сидоренко С. М., головний бухгалтер бухгалтер КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги» Павленко Г. П., головний спеціаліст віділу освіти райдержадміністрації Г. В. Тиличкун., головний спеціаліст управління економіки райдержадміністрації О. І. Замітайло та начальник фінансового управління райдержадміністрації В. М. Яремко.

Розпорядники бюджетних коштів доповідали про стан електронних закупівель за період з 22 листопада по 29 листопада поточного року.

Так, Немирівською ЦРЛ за вказаний період було проведено 2 закупівлі на загальну суму 42240 грн., економія склала 1986 грн.

По КНП «Центр ПМСД» завершених закупівель на вказаний період немає, проте є ряд актуальних закупівель, а саме: Підгузки дорослі, Система для вибіркового контролю фізіологічних показників, для домашнього використання (GMDN Code: 48040), Електрокардіограф ЮКАРД-100 з пристроєм прийому/передачі даних, Медичні електроні дитячі ваги, Ростомір підлоговий з механічною вагою, Електровелосипед типу SkyBike PICNIC, Твердопаливний водогрійний сталевий котел БУРАН-міні 14.

По відділу освіти райдержадміністрації придбано шини для шкільного автобуса TATA I-VAN A07A 1-21. Економія склала 456 грн.

Підсумовуючи нараду, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Петрович Урбанський наголосив на неухильному дотриманні законодавства при здійсненні державних закупівель.

Управління економіки райдержадміністрації