Сьогодні, 06 грудня 2019 року, у районному Будинку культури  відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України в якому взяли участь військовослужбовці ЗСУ.

Урочисте зібрання розпочалося із вітальних слів  представників влади району: заступника голови райдержадміністрації Петра Бугакова та голови районної ради Сергія Укринського.

Петро Бугаков подякував присутнім у залі військовослужбовцям за патріотизм і мужність, самовідданість, стійкість, силу духу та самопожертву заради нашої неньки України.

За багаторічну, сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Немирівського району та з нагоди Дня Збройних Сил України Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджені кращі військовослужбовці  району.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт, подарований   працівниками районного Будинку культури.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації