Сьогодні,  9 грудня, голова облдержадміністрації Владислав Скальський провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та служб області. 

«Сьогодні важливий для нашої держави день. Вперше за понад три роки відбувається зустріч на найвищому рівні, мета якої – встановлення миру на Донбасі.

Політична ситуація доволі непроста. Якщо порівнювати співвідношення сил і підтримку міжнародних лідерів в 2016 році і зараз, ми маємо кардинально інший стан справ. Але я переконаний, що всі українці повинні бути разом із своїм Президентом, аби він реалізував можливість досягнення конкретних домовленостей щодо найшвидшого врегулювання ситуації: виведення військ і відновлення контролю над кордоном українськими прикордонниками, роззброєння, виведення всіх представників інших держав з території України, особливо тих, хто приймав участь у військових діях. Тільки тоді, коли буде відновлений стовідсотковий контроль, стане можливим проведення виборів за законодавством України. І тільки таким чином ми зможемо реінтегрувати територію Донбасу до України. Сподіваємося, що результати цього дня будуть позитивними для нашої держави», – висловив переконання голова облдержадміністрації.

В ході апаратної наради керівник регіону заслухав інформацію від керівників профільних департаментів та служб про стан агропромислового комплексу, питання медичного і соціального забезпечення, освітньої галузі та виконання обласного бюджету.

Джерело: офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації