5 грудня 2019 року  відбулося  чергове  засідання  комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації під керівництвом    заступника  голови районної державної адміністрації Бугакова П.В., на якому  начальник служби у справах дітей Кіцула Л.І. інформувала  про доцільність  влаштування трьох дітей – сиріт в сім’ю опікуна, соціальні  працівники РЦСССДМ  доповідати про хід соціального супроводу сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.  

 

В засіданні брали участь представники управлінь та відділів районної державної адміністрації: освіти, охорони здоров’я, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  управління соціального захисту населення,служби у справах дітей. 

 Рішенням Комісії зобов’язано батьків  створити  належні умови  для проживання, виховання та  навчання малолітніх дітей.  Головам  ОТГ рекомендовано  здійснювати   постійний   контроль за умовами проживання, утримання дітей в цих  сім’ях. Прийнято відповідні рішення та надано рекомендації щодо врегулювання складних життєвих ситуацій.  

 Всі питання порядку денного були, попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання. Підводячи підсумки,  заступник  голови районної державної адміністрації   Бугаков П.В.  зазначив: « Кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці.  Саме тому влада сьогодні докладає максимум зусиль для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей».

 Служба у справах дітей