06.12.2019 року відбулася нарада по проведених державних закупівлях через електронну систему "Prozorro", яку проводив перший заступник голови районної державної адміністрації Б. П. Урбанський. На засіданні були присутні представники установ: управління економіки районної державної адміністрації відділу освіти районної державної адміністрації, КНП "Немирівська центральна районна лікарня Немирівської районної ради", КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради Вінницької області".

Розпорядники бюджетних коштів доповіли по актуальних та завершених закупівлях за період з 02.12.2019 року по 06.12.2019 року, загальна сума державних закупівель становила 492132 грн., з них сума економії скала 15496,22 грн.

Сума планових закупівель по КНП "Немирівська ЦРЛ" становить 196200 грн., сума економії склала 5790,22 грн.

Завершені закупівлі по КНП "Центр ПМСД" відсутні за даний період.

Завершені закупівлі по відділу освіти це продукти харчування для навчальних закладів було оприлюдненно звіти про укладений договір на суму 258000 грн.

По управлінню економіки райдержадміністрації планова сума закупівель становить 37932 грн. економі склала 9706 грн.

Під час підведення підсумків перший заступник голови районної державної адміністрації Урбанський Б.П. наголосив про те, що розпорядники бюджетних коштів в обов'язковому порядку мають дотримуватись законодавства щодо закупівель.

Управління економіки райдержадміністрації