З нагоди Всесвітнього Дня української хустки працівники Немирівської райдержадміністрації, долучилися до  участі у флешмобі «Зроби фото з хусткою». Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Хустка є символом прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Це невід’ємна частина української культурної спадщини.

Однак й нині хустка не втратила своєї актуальності. Більшість українок мають традиційну українську хустку у своєму гардеробі, адже Різдвяний вечір та Коляду не можна уявити без даного аксесуару.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації