11 грудня  2019 року  відбулося чергове  засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству у сім’ї та протидії торгівлі людьми в присутності голови комісії Бугакова П.В., складу комісії та фахівців із соціальної роботи, які доповідали про пророблену роботу  із сім’ями. В ході засідання працівники, які здійснювали соціальний супровід розповіли про результати  здійснення соціальної роботи із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Дуже важливо, що в результаті проведеної роботи є позитивний результат для сім’ї, а для фахівців із соціальної роботи,  найбільша подяка – людська вдячність.

В зазначеному напрямку роботи одним з найголовніших чинників є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги.

Районний центр соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді