Відбулось засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидії на ЖКП.

Комісією розглянуто 7 заява громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, 129 заяв з питань призначення субсидії на ЖКП,

42 заяв для призначення субсидії на житлово-комунальні послуги з урахуванням понаднормової площі, 4 заява для призначення субсидії на СГТП, надання пільг за фактичним місцем проживання 1 заява особи ЧАЕС ІІ категорії, 3 заяви багатодітних сімей.

Вивчивши наявну інформацію сімей заявників, комісія прийняла рішення про  призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, та субсидій, так як, держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.