У зв’язку  з наближенням Новорічних та Різдвяних свят Немирівська райдержадміністрація організували збір гуманітарної допомоги за дорученням голови облдержадміністрації (яблука, цукор, солодощі, мінеральна та солодка вода) військовослужбовцям військових частин Вінниччини, які беруть участь в операції об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки та оборони на Сході України.

Так, було зібрано  400 кг. яблук, 150 кг. цукру, 45 кг. печива, 10 кг. меду, мінеральної води 12 упаковок  та 12 упаковок солодкої води.

Для того щоб напередодні свят  воїни відчули повагу від району, на ініціативу Немирівської райдержадміністрації відгукнулися та надали допомогу як і завжди: ФГ «Елена» Магденко М.М.,           ФГ «Влад» Паламарчук В.І., ФГ «Райдуга» Сич В.А., ФГ «Стицюри»         Стицюра М.П, ФГ «Пелипенка» Пелипенко П.Г., ФГ «Шевчука» Шавчук Р.Б.,    ФГ «Еліта» Ломанюк В.М., ФГ «Криниця» Рижмань Л.М., ФГ «Рубань» Головенько В.В., ФОП Літовчук М.М., ТОВ «Амбар+» Вілюк В.О.     ТОВ «Ситковецьке», СТОВ «Немирівське», ТОВ ПК «Зоря Поділля»,     СП «Комбінат кооперативної промисловості», ТОВ «Каролінський елеватор» Трайдакало В.В.

Весь зібраний вантаж 13 грудня 2019 року доставлено у м. Вінницю для подальшого транспортування в зону ООС.

Найщиріша вдячність всім небайдужим людям, які постійно допомагають в цій справі. Адже військовослужбовці, які наразі беруть участь у бойових діях на Сході нашої країни, захищаючи  суверенітет та незалежність, потребують нашої підтримки. Тож нехай новорічно-різдвяні свята минуть без пострілів і втрат, а прийдешній Новий 2020 рік принесе мир, злагоду та економічне процвітання України.

Управління економіки Немирівської

районної державної адміністрації