13 грудня 2019 року відбулася чергова планова нарада з питання використання системи електронних закупівель Прозорро розпорядниками бюджетних коштів району.

Відкрив та провів нараду перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Петрович Урбанський.

У нараді брали участь: бухгалтер Немирівської центральної районної лікарні Сидоренко С. М., головний бухгалтер бухгалтер КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги» Павленко Г. П., начальник відділу освіти райдержадміністрації Чега В. А., головний спеціаліст управління економіки райдержадміністрації О. І. Замітайло та начальник фінансового управління райдержадміністрації В. М. Яремко.

Розпорядники бюджетних коштів доповідали про стан електронних закупівель за період з 9 грудня по 13 грудня поточного року.

Так, Немирівською ЦРЛ за вказаний період було придбано: Послуги з впровадженням програмного забезпечення Медичної інформаційної системи "МедЕйр", Вакцина антирабічна очищена, інактивована або еквівалент, Кефір, паливно-мастильні матераіли та медикаменти на загальну суму 230,0 тис. грн., економія склала 7292 грн.

По КНП «Центр ПМСД» на вказаний період прибано: Підгузки дорослі, Система для вибіркового контролю фізіологічних показників, для домашнього використання (GMDN Code: 48040), Електрокардіограф ЮКАРД-100 з пристроєм прийому/передачі даних, Медичні електроні дитячі ваги, Ростомір підлоговий з механічною вагою, Електровелосипед типу SkyBike PICNIC, Твердопаливний водогрійний сталевий котел БУРАН-міні 14. економія по Центру ПМСД склала 10912 грн.

По відділу освіти райдержадміністрації завершені закупівлі відсутні.

Підсумовуючи нараду, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Петрович Урбанський наголосив на неухильному дотриманні законодавства при здійсненні державних закупівель.

Управління економіки райдержадміністрації