Шановні судді та працівники судів!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників суду! Розбудові демократичного громадянського суспільства в Україні сприяє діяльність незалежного суду, який неухильно дотримується принципу верховенства Закону.

Нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі!
Хай у ваших помислах завжди буде мудрість, у службових справах – чесність, у серцях – добро, та любов від людської подяки.

Прийміть побажання добра, міцного здоров’я, великого людського щастя, миру та злагоди вам і вашим родинам!

Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Наснаги вам, мужності й оптимізму!

Перший заступник голови районної державної адміністрації   Богдан Урбанський