11 грудня 2019 року  під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Бугакова П.В. відбулося засідання районної комісії з питань надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при районній державній адміністрації.

На засіданні комісії визначено особу з числа дітей позбавлених батьківського піклування, яка потребує поліпшення житлових умов для отримання    компенсації на придбання житла за рахунок державного бюджету на 2019 рік згідно черговості перебування на квартирній черзі  .

13 грудня 2019 року  за поданням управління соціального захисту населення Немирівської райдержадміністрації відбулося чергове  засідання районної комісії  щодо виплати грошової компенсації, особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, для придбання житла в розмірі 354 206 грн.