Уже традиційно  напередодні новорічних та різдвяних свят очільники області зустрічаються зі студентами з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування для вручення іменних стипендій обласної державної адміністрації та обласної ради.

12 грудня  2019 року у приміщенні Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського 7 студентів Немирівського коледжу  будівництва, економіки та дизайну ВНАУ   отримали іменні стипендії.

Під час святкової зустрічі заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк та  голова обласної ради Анатолій Олійник звернулися до молоді з вітальним словом та вручили іменну стипендію і пам`ятні подарунки 20 кращим стипендіатам, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, творчості та громадській діяльності.

По  завершенні урочистої частини заходу, всі студенти отримали солодкі подарунки та мали змогу переглянути виставу в театрі імені М.Садовського.

Районний центр соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді