В залі засідань Немирівської районної державної адміністрації та районної ради 17 грудня під головуванням голови районної ради Сергія Укринського пройшла 35 сесія районної ради 7 скликання. Участь у якій взяли   перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков та керівник апарату райдержадміністрації Олена Футуймас,

заступники голови районної ради Аркадій Собченко та Михайло Мовчан, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, депутати районної ради, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови.

На засіданні розглядались наступні питання:

1.Про Програму економічного і соціального розвитку Немирівського району на 2020 рік.

1. Про районну Програму відшкодування витрат на надання пільг з послуг зв’язку та інших, передбачених законодавством пільг, окремим категоріям громадян в Немирівському районі на 2020 рік..
  2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Немирівська районна друкарня» Немирівської районної ради на 2017-2020 роки.
  3. Про районну Програму відзначення загальнодержавних, святкових, ювілейних, пам’ятних та всеукраїнських дат на 2020 рік.
  4. Про внесення змін до рішення 30 сесії районної ради 7 скликання від 14 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
  5. Про районний бюджет на 2020 рік
  6. Про затвердження тарифів на платні медичні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються госпрозрахунковою зубопротезною лабораторією КНП «Немирівська ЦРЛ НРР».
  7. Про надання дозволу комунальній установі «Немирівський районний трудовий архів» Немирівської районної ради Вінницької області на безкоштовний прийом документів.
  8. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с-ща Коржівка на території Райгородської ОТГ (Коржівська сільська рада).
  9. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Забужжя на території Вишковецької сільської ради.
  10. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Вигнанка території Вишковецької сільської ради.
  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Довжок на території Вовчоцької сільської ради.
  2. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Вовчок на території Вовчоцької сільської ради.
  3. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Нова Миколаївка на території Воробіївської сільської ради.
  4. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Воробіївка на території Воробіївської сільської ради.

16.Про затвердження розпоряджень голови районної ради виданих у міжсесійний період.

По усіх вищезазначених питаннях порядку денного 35 сесії районної ради 7 скликання було прийнято відповідні рішення.