Сьогодні, щоб бути конкурентноспроможним на ринку праці, необхідно мати знання, вдосконалювати свої навички, займатись саморозвитком. Ті громадяни, які звераються  за сприянням  у працевлаштуванні до служби зайнятості й потребують підвищення кваліфікації, перепідготовки, а то і здобуття нової професії, яка є потрібною на ринку праці, можуть безоплатно скористатись такою можливістю.

Є можливість проходити професійне навчання в навчальних закладах сучасного європейського рівня –  Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (Дніпропетровський ЦПТО, Донецький ЦПТО, Івано-Франківський ЦПТО, Луганський ЦПТО, Львівський ЦПТО, Одеський ЦПТО, Полтавський ЦПТО, Рівненський ЦПТО, Сумський ЦПТО, Харківський ЦПТО, Херсонський ЦПТО), які  здійснюють навчання  високопрофесійних працівників для основних галузей економіки: промисловість, будівництво, агропромисловий комплекс, транспорт і зв’язок, сфера послуг тощо. Широкий діапазон освітніх послуг, що надають центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, забезпечують не тільки професійний розвиток, а й дозволять набути додаткові компетенції, що сприяють успішному працевлаштуванню.

За  інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800, тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55,факс 2-14-88,