17 грудня 2019  року в актовій залі райдержадміністрації  відбулася чергова нарада керівників та завідуючих  закладів освіти району. Розпочала нараду начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Чега, яка ознайомила учасників наради з питаннями порядку денного:

• про стан протипожежної безпеки в закладах освіти району;
  • паспортизація харчоблоків закладів освіти;
  • попередження будь – яких видів і форм насильства та конфліктів серед здобувачів освіти. Сприяння формуванню високого рівня правової культури в учасників освітнього процессу;
  • безпека життєдіяльності в навчальному процесі.

З доповіддю по першому питанню виступив провідний фахівець Немирівського РС  ГУ ДСНС України у Вінницькій області майор служби цивільного захисту Валентин Юрійович  Нікіфоренко, який наголосив про необхідність проведення  перевірки стану пожежної безпеки в закладах освіти району, про комплекс протипожежних заходів.

Головний спеціаліст відділу освіти Наталя Ємець ознайомила керівників з інструкцією  заповнення паспорту харчоблоків закладів освіти, з метою організації безпечного харчування дітей.

Методист КЗ «Немирівський РМК» Н.В.Назаренко наголосила на формуванні високого рівня правової культури в учасників освітнього процесу.

С.В.Вертипорох методист КЗ «Немирівський РМК» ознайомила керівників з положенням про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу.

Начальник відділу освіти Чега В.А. підвела підсумок наради та окреслила головні завдання перед закладами освіти щодо роботи  в  ІІ семестрі 2019 – 2020 навчального року. Наголосила на забезпечені керівниками особистого контролю за станом  пожежної безпеки, безпечної організації харчування.