24 грудня 2019-го року, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Бугакова П.В., відбулося підсумкове засідання координаційної у справах дітей при Немирівській  районній державній адміністрації. На засідання ради було винесено  питання про стан злочинності серед неповнолітніх на території Немирівського району за ІV квартал поточного року та  за 2019-й рік в цілому.

Приємно зазначити той факт що, за словами інспектора сектору превенції Немирівського відділення поліції Головного управління національної  поліції у Вінницькій області – Рибак Тетяни Ігорівни, показник підліткової злочинності, за підсумками року, перебуває на низькому рівні, продовжується тенденція щодо зменшення вчинення неповнолітніми правопорушень та злочинів.

Було розглянуто питання про стан профілактики правопорушень, наркоманії та алкоголізму в загальноосвітніх закладах району. Як повідомила начальник відділу освіти районної державної адміністрації - Чега В. А., в усіх навчально-виховних закладах району впродовж року проводилась профілактична робота, спрямована на попередження вчинення неповнолітніми протиправних вчинків, запобігання вживання  алкогольних напоїв, тютюнових виробів, наркотичних засобів та психотропних речовин, велась роз’яснювальна робота щодо їх шкідливого впливу на здоров'я людини, пропагувався здоровий спосіб життя.

Також розглядалося питання про стан утримання та виховання в інтернатних закладах району дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Представники вказаних установ доповіли про матеріально - технічне забезпечення закладів, стан проведеної навчальної та виховної роботи, здобутки і досягнення  учнів шкіл, співпрацю з громадськими організаціями та благодійними фондами, зміни в умовах реформування інтернатних  закладів для дітей в рамках деінституалізації.

На завершення засідання було підбито підсумки діяльності координаційної ради за 2019-й рік, учасники внесли свої пропозиції щодо складання перспективного плану роботи ради на наступний рік. Заступник голови райдержадміністрації подякував всім учасникам за  проведену роботу, особливу подяку за сумлінну та багатолітню працю висловив Кіцулі Л.І., для якої це засідання стало фінальним на посаді  начальника служби у справах дітей, побажав всім доброго здоров’я та веселих новорічних свят.

Служба у справах дітей