Відбулось чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидії на ЖКП. Комісією розглянуто 2 заяви громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, 15 заяв з питань призначення субсидії на ЖКП,  2 заяви для призначення субсидії на житлово-комунальні послуги з урахуванням понаднормової площі.

Вивчивши наявну інформацію  сімей заявників, комісія прийняла рішення про  призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, та субсидій, так як, держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Управління соціального захисту населення