26 грудня 2019 року в обласному українському академічному музично – драматичному театрі ім. М.К.Садовського відбулося обласне свято новорічної ялинки, в якому прийняли участь і діти з Немирівського району, з числа тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Діти приймали найщиріші вітання та солодкі подарунки до новорічних та різдвяних свят від голови обласної державної адміністрації В.В.Скальського та Святого Миколая. Малюки грали  у веселі ігри, приймали участь у різноманітних конкурсах, розповідали вірші та новорічні загадки Святому Миколаю, приймали участь у майстер – класах.

Святий Миколай подарував малятам новорічну казку “Подорож до смарагдового міста”. Дитячі оченята світилися радістю та захватом від неперевершеної гри акторів та  від  самого новорічного свята.

Після вистави діти побували біля головної обласної новорічної ялинки, співали новорічні хороводи, приймали участь у різноманітних конкурсах, каталися на каруселях, а також відвідали новорічну ярмарку.

Задоволені та з масою вражень від новорічного свята діти повернулися до рідних домівок.