Немирівський ВП ГУНП проводить підготовку до забезпечення публічної безпеки та правопорядку під час проведення новорічних та Різдвяних свят. Напередодні святкових днів особовий склад відділу поліції буде працювати у посиленому варіанті несення служби, а тому в підрозділі чергуватимуть додаткові посилені слідчо-оперативні групи поліції та групи швидкого реагування.

Оскільки вже розпочинаються святкові дні, тому особлива увага приділяється на місцям святкування та відпочинку громадян.

Головне завдання – це дотримання правопорядку без виключення, особливо під час новорічних та Різдвяних свят.

Під час Різдвяних свят на території району мають відбутися святкові богослужіння у яких візьме участь значна кількість громадян.  Працівники поліції нестимуть службу поблизу храмів та церков.

Окрім того буде посилена увага і на дорогах району, адже свята — час, коли водії особливо ігнорують правила дорожнього руху і сідають за кермо в нетверезому стані.

Керівництво поліції звертається до мешканців району з проханням не здійснювати дій, які підпадають під адміністративну та  кримінальну відповідальність, поводити себе цивілізовано, ставитися один до одного толерантно, дбати про навколишнє середовище, а також сприяти працівникам поліції у забезпеченні охорони публічної безпеки та порядку.

Немирівський ВП ГУ НП

у Вінницькій області