В приміщенні Немирівської районної державної адміністрації відбулась обласна підсумкова нарада за підсумками роботи районних військових комісаріатів  у 2019 році та постановка завдань на 2020 рік. Нараду провів військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату полковник Вінницький О.М., участь в роботі наради взяли  тимчасово виконуючий обов’язки начальника

управління морально-психологічного забезпечення,  заступника командувача військ оперативного  командування «Південь» з морально- психологічного забезпечення  полковник Масленко С.А., перший заступник голови Немирівської райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник голови Немирівської райдержадміністрації Петро Бугаков та районні військові комісари Вінницької області.

Немирівський районний військовий комісаріат за підсумками службової діяльності в 2019 році визнано найкращим в області та вручено перехідний кубок за І- місце.

Військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату полковник Олег Вінницький  за патріотизм, активну громадянську позицію і вагомий внесок у розвиток Збройних Сил України нагородив грамотами  обласного військового комісаріату голову Немирівської  райдержадміністрації Погорелюка Ю.М., першого заступника голови Немирівської райдержадміністрації Богдана Урбанського, заступника голови Немиріської райдержадміністрації Петра Бугакова, начальника Немирівського відділу поліції ГУ у поліції  Вінницькій області полковника поліції Олександра Короля, начальника Немирівського  районного сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій, підполковника служби цивільного захисту Олександра Довгого та інших.