Щедрувати та дарувати новорічні музичні подарунки на передодні Нового 2020 року та Різдва Христового у колективі районної державної адміністрації вже стало доброю традицією. Тож вирішили не відходити від звичаю і учні Немирівської музичної школи разом із своїм керівником Надією Запорожець завітали до райдержадміністрації з новорічними привітаннями.

Перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський  та заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков подякували маленьким щедрувальникам за привітання, які наповнили душі присутніх добром, радістю та жагучою вірою в світле майбуття. Керівники району подарували  дітям солодкі подарунки та побажали їм здійснення найзаповітніших мрій і сподівань.

Закінчилось привітання спільним фото на пам'ять, а веселі щедрувальники поспішили далі привітати й інших немирівчан.