Справжньою казкою, яскравим святковим концертом  стало урочисте відкриття районної Новорічної ялинки, яке відбулося 28 грудня на площі біля районного Будинку культури. З вітальними словами до присутніх звернулися перший заступник  голови райдержадміністрації Богдан Урбанський голова районної ради Сергій Укринський, заступник міського голови з  гуманітарних питань Іван Дзюбак.

Привітали усіх із наступаючими новорічними та різдвяними святами та побажали дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і бажань та отримання гарних подарунків, всім дорослим вони висловили побажання достатку, щастя, благополуччя у родинах та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни.

Із святковими концертними номерами на відкритті ялинки виступали учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури.