Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це рік нових можливостей і очікувань. Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

 

Нехай прийдешній рік виправдає ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

У ці  передсвяткові дні  ми молимось за усіх захисників України з побажаннями подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я та довголіття усіх хто знаходиться в полоні у ворога з побажанням як найшвидше повернутись до рідної домівки.

Зустрічаючи Новий рік віримо, що зійде на нашу землю Боже благословення, ясним променем увійде в наші оселі, порадує і звеселить наші родини, вселить віру і надію на щасливу долю, мир, добро та благополуччя нашого народу. Нехай чарівність новорічної ночі дарує життєву силу і натхнення на добрі справи.

 Щиро зичу вам, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки. Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь нашої держави!

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З повагою

Перший заступник голови

 райдержадміністрації                                    Богдан Урбанський