Відповідно  до Указу Президента України Володимира Зеленського від 07 грудня 2019 року № 893/2019 першим заступником голови районної державної адміністрації Богданом Урбанським вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного  звання  «Мати-героїня»  Обертинській Оксані Миколаївні,  жительці с.Джуринці  матері, яка народила і виховує 5 дітей, старших восьмирічного віку.

Батьки прикладають максимум зусиль для створення сприятливих умов для виховання  дітей та їх всебічного  розвитку, здобуття ними освіти, розвитку інтелектуальних та творчих здібностей, формування в них високих духовних  цінностей, морально-етичних норм. Діти виховуються на засадах традицій української родини, де поважають і шанують старших,діти завжди пам’ятають своє рідне гніздечко, з якого випорхнули в самостійне доросле життя і завжди звертаються за порадою до своїх батьків та повертаються до рідної батьківської оселі.

Низький уклін Вам і пошана  дорога наша Мати-героїня за недоспані ночі, за Ваш нелегкий труд, за материнську самовідданість, за зразкове виховання  справжніх громадян нашої Держави  та захисників Вітчизни, які прикладають всі свої знання та зусилля для розбудови та процвітання рідної неньки-України.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації