До уваги роботодавців!

Немирівська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості звертає Вашу увагу на необхідність подання звітності, до 1 лютого 2020 року,  для тих підприємств, установ, організацій, в яких середньооблікова чисельність штатних працівників за попередній календарний рік складала 20 і більше осіб.

Звітність подається відповідно до ст.14 Закону України «Про зайнятість населення» та наказу Міністерств №271 «Про затвердження Порядку надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню».

За  інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800, тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55,факс 2-14-88,