Відбулось чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидії на ЖКП.

Комісією розглянута 1 заява громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, 20 заяв з питань призначення субсидії на ЖКП,

11 заяв для призначення субсидії на житлово-комунальні послуги з урахуванням понаднормової площі.

Вивчивши наявну інформацію сімей заявників, комісія прийняла рішення про  призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, та субсидій, так як, держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.