На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 березня  2016   року   № 189   “Про  підготовку  та  проведення   обласного   етапу XI Всеукраїнської акції “Серце до серця” та розпорядження голови районної державної адміністрації від 22  березня 2016 року   № 69 «Про підготовку та проведення районного етапу XI Всеукраїнської акції “Серце до серця”, яка проходила у Немирівському районі з 4 по 24 квітня 2016 року метою якої є збір коштів для придбання медичного

реанімаційного обладнання для дітей та немовлят.  Акція проводилась з метою закупівлі реанімаційного обладнання для надання невідкладної медичної допомоги дітям. Так, абсолютно неможливим є проведення життєво-важливих операцій без належного анестезіологічного та реанімаційного обладнання, такого як слідкуюча (моніторингова) апаратура, апарати штучної вентиляції легень, дозуюча апаратура для внутрішньовенного введення наймолодшим пацієнтам. Наявність та своєчасне обслуговування  є одним із вирішальних питань у наданні якісної та ефективної медичної допомоги дітям. Нажаль, існуюче обладнання відділень реанімації та інтенсивної терапії працює майже безперервно, а тому неминучим процесом є зношування  та вихід з ладу як діагностичної, так і лікувальної апаратури, якої наразі не вистачає для комплексного лікування в умовах дитячої реанімації. 

  Акція проходила  в навчальних закладах району, в організаціях та на підприємствах. За підсумками результатів проведення Акції було зібрано коштів на суму 5502, 35 грн. та перераховано на розрахунковий рахунок Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”.

  Дякуємо кожному, хто долучився до акції, зробив свій благодійний внесок, адже  кожна копійка важлива. Кожне зусилля безцінне. Кожне наше досягнення - крок  до повноцінного і здорового життя нації, адже один підпис може змінити чиєсь життя, один лист може повернути надію, один голос може бути почутим на іншому кінці світу, а одна гривня може врятувати життя.

Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації В.В.Астаніна