13 січня 2020 року у Немирівському районному військовому комісаріаті відбулися урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року. Розпочався він традиційно з підняття державного прапора, виконання гімну України та урочистого мітингу. Під час урочистостей особовий склад привітали заступник голови Немирівської районної державної адміністрації Бугаков Петро Васильович,

який у першу чергу наголосив на тому що: Немирівський районний військовий комісаріат за підсумками службової діяльності в 2019 році визнано найкращим в області та вручено перехідний кубок за І- місце, також побажав усім миру, здоров’я, професійного і фахового зростання.

Голова районної ветеранської організації полковник у відставці Федоров Іван Олександрович, який приєднався до привітань заступника голови райдержадміністрації та побажав довго триматися на першому місці по усіх позиціях..

По завершенню заходів заступник військового комісара Немирівського районного військового комісаріата майор Іван Медюк, довів основні завдання на 2020 навчальний рік, а також зазначив, що новий навчальний рік – це рік індивідуальної підготовки. І побажав всім здобути тих знань і вмінь, що знадобляться для виконання завдань, які чекають особовий склад попереду. Також виніс подяку Немирівській районній державній адміністрації за підтримку.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації