По особливому вшановуює Україна своїх дітей – героїв-кіборгів, сердечними сльозами омиваючи нетлінну пам’ять про них. Так, в понеділок, 20 січня, у ТРЦ «Мегамолл» відбувся традиційний флешмоб від Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України та Національної гвардії України на честь «кіборгів» – героїчних захисників Донецького аеропорту.

20 січня, 5 років тому – російські окупанти трьома тоннами тротилу підірвали перекриття нового терміналу Донецького аеропорту. Від вибуху стеля в багатьох секціях валилась, ховаючи під уламками українських кіборгів.

Вони змінили хід війни, 242 доби утримуючи важливий стратегічний об’єкт. Лише 20 січня загинуло майже 50 українських воїнів-захисників. Вцілілі герої-оборонці виходили з території ДАПу ще кілька днів.

За «Книгою пам’яті полеглих за Україну» в ході оборони ДАПу полягли 96 героїв і ще 4 зникли безвісти.

Згаданий флешмоб вже став традиційним і проводиться в найбільш людних місцях музичними виступами-присвятами-спогадами військових музичних колективів.

Джерело: офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації