21 січня 2020 року у Немирівському районному будинку культури відбулася група зустрічей з прийомними батьками та батьками-вихователями на тему:"Вплив темпераменту на формування характеру та поведінки дитини ". На групу зустрічі була запрошена головний спеціаліст сектору юридичної, кадрової та організаційної роботи

управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Звенигородська І.О., яка розповіла про зміни у виплатах, зокрема про Постанову Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 року №1101 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги».

Практичний психолог Немирівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді підвищила рівень знань батьків щодо співвідношення понять “темперамент” та “характер”.

В результаті зустрічі прийомні батьки та батьки-вихователі сформували розуміння незмінності темпераменту та різницю між темпераментом та характером. Відпрацювати базові навички комунікації з різними типами темпераменту.

Немирівський районний центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді