23 січня 2020 року у Великобушинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів  практичним психологом районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Мараховською В.В. спільно з головним спеціалістом служби у справах дітей районної державної адміністрації Рудником О.Л. проведено лекторій, на якому з учнями середніх класів обговорили тему безпеки спілкування в інтернеті.

Сучасне життя неможливе без інтернету. Ми використовуємо доступ до мережі для пошуку, публікації та обробки інформації.

Переваги використання інтернету очевидні, але як будь-яка складна інфраструктура, інтернет містить багато небезпек, нехтування якими може призвести не просто до втрати спокою, але й втрати коштів.

Під час відеолекторію розглянуто різні "плюси" і "мінуси" користування інтернетом, можливі небезпеки, а також способи захисту. Звернули увагу на явище кібербулінгу, а також авторське право.

Немирівський районний центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молод