В рамках проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної  акції “Відповідальність починається з мене” служба у справах дітей райдержадміністрації  брала участь в проведенні профілактичного заходу, який відбувся в ДНЗ Немирівському професійному ліцеї.

Основними завданнями Акції є:

виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

обстеження вулиць обласних та районних міст і населених пунктів на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

здійснення інформаційно-просвітницької роботи (розповсюдження друкованої продукції: плакатів, буклетів, книг, проведення консультацій тощо);

формування відповідального ставлення молоді до свого здоров’я;

стимулювання активної участі місцевих громад у суспільному житті;

залучення рекламодавців та засобів масової інформації до створення та розміщення соціальної реклами.

Дітям було наголошено, що насамперед потрібно бути відповідальним перед собою, не бути байдужим до тих чи інших діянь, які відбуваються на ваших очах. Всього профілактичним заходом було охоплено 53 учні  ДНЗ Немирівського професійного ліцею.

Служба у справах дітей Немирівської РДА