В Україні створили Інвестиційний атлас надрокористувача, який розроблено з метою запровадження чітких та зрозумілих процедур у надрокористуванні та залучення інвестицій у галузь. Це відкритий перелік об’єктів, доступний онлайн http://www.geo.gov.ua/investicijnij-atlas-nadrokoristuvacha/, котрий системно оновлюється

та розподілений за шістьма кошиками згідно виду корисної копалини. Типовий профайл кожного об’єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку.

Будь-який суб’єкт господарювання може обрати ділянку, або запропонувати свою з метою виставлення її на найближчий електронний аукціон на платформі ProZorro.Продажі.

Інвестиційний атлас надрокористувача створили в Державній службі геології та надр України. До роботи долучилися також держпідприємства «Геоінформ України», «Укргеофізика», компанія «Надра України», Український державний геологорозвідувальний інститут.

Окрім того, інформація про інвестиційні пропозиції розміщена на офіційному інвестиційному порталі Вінницької області http://vininvest.gov.ua/

 

Джерело: офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації