3 лютого 2020 року в Брацлавській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної ради практичним психологом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мараховською В. В. для учнів 10 класу проведено тренінгове заняття на тему: "Життя – найвища цінність людини".

Умовою пізнання світу є біологічне життя, але людина це значно більше, ніж біологічний організм. Це особистість, яка будує себе, взаємодіє з іншими, має власні цінності і сенс життя. Важливою умовою розвитку підлітків є формування ціннісного ставлення до життя та пошук внутрішніх і зовнішніх ресурсів.

Під час заняття учні побачили спільні риси, що об’єднують людей. З’ясували вплив слів та вчинків на емоційний та психологічний стан інших,  окреслили шляхи щоденної психологічної підтримки.

Районний центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді