Запрошуємо взяти участь у безкоштовному семінарі щодо впровадження електронної торгової системи «Prozorro.Продажі» в рамках співпраці Вінницької обласної державної адміністрації та Проєкту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

Семінар відбудеться 13 лютого 2020 року в приміщенні Вінницького молодіжного центру «Квадрат» за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 15.

Участь в семінарі дозволить учасникам ознайомитись:
-  з електронною системою (ЕТС) «Prozorro.Продажі»;
-  отримати дорожню карту впровадження ЕТС «Prozorro.Продажі» в своїй громаді;
-  з додатковими інструментами наповнення місцевих бюджетів, використовуючи ЕТС «Prozorro.Продажі», зокрема від здачі в оренду майна, продажу прав на рекламу та на розміщення сезонної торгівлі.

Звертаємо увагу!

• Для представників органів місцевого самоврядування, ОТГ, департаментів комунального майна, комунальних підприємств семінар розпочнеться о10:00 годині;
  • Для представників регіональних медіа та громадських організацій початок семінару о14:00 годині.

Попередня реєстрація триває до 05 лютого за посиланням: https://forms.gle/VD173VnA1fdxR1KZA