За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується зниження температури повітря. Хмарно з проясненнями, опади у вигляді мокрого та невеликого снігу, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця.

 

4 лютого: Хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий дощ. Вночі та вранці туман, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 0…5° тепла.

5-6 лютого: Хмарно з проясненнями. П’ятого лютого мокрий сніг, шостого лютого невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер: п’ятого лютого північно-східний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с, шостого лютого північно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря: п’ятого лютого вночі та вдень від 2° морозу до 3° тепла, шостого лютого вночі 2…7° морозу, вдень 0…5° морозу.

Консультація на 7-8 лютого: Сьомого лютого невеликий сніг. Восьмого лютого без істотних опадів. Температура повітря: сьомого лютого вночі 3…8° морозу, вдень 0…5° морозу, восьмого лютого вночі 5…10° морозу, вдень 1…6° морозу.