Відбулось чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидії на ЖКП.

Комісією розглянуто 9 заяв громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, 5 заяв з питань призначення субсидії на ЖКП,

3 заяви для призначення субсидії на житлово-комунальні послуги з урахуванням понаднормової площі, та 4 заяви для призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Вивчивши наявну інформацію сімей заявників, комісія прийняла рішення про  призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, та субсидій, так як, держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Управління соціального  захисту населення