12.02.2020 року в приміщенні актової зали районної ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти.

Розпочала нараду начальник відділу освіти райдержадміністрації В.Чега, яка ознайомила учасників наради з питаннями порядку денного.

У нараді брав участь заступник голови районної державної адміністрації Бугаков Петро Васильович, який ознайомив директорів з фінансовою спроможністю району, з раціональним підходом до формування мережі старшої школи, наповнюваності класів.

На нараді розглядалися питання: дотримання керівниками закладів вимог ст.30 «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти Закону України «Про освіту»;  індивідуальне навчання школярів;  конкурсний відбір підручників для учнів 3 та 7 класів закладів загальної середньої освіти; проведення районного етапу конкурсу «Проліски надії – 2020».

В своєму виступі Валентина Анатоліївна наголосила на персональній відповідальності керівників за наповнюваність сайтів закладів освіти, особливу увагу звернула на фінансову документацію.

Януш Ірина Миколаївна, методист комунального закладу «Немирівський районний кабінет» довела до відома керівників графік курсів підвищення кваліфікації, про перевірку витягів із зазначенням теми курсів. Нагадала про підготовку та здачу матеріалів по атестації педагогічних працівників.

Гуцалюк Таїса Григорівна голова ради профспілки працівників освіти і науки  виразила подяку за підготовку та участь дітей в районному конкурсі «Зіркова мрія». Повідомила, що 28.02.2020 року в НВК №1 м. Немирова відбудеться районний етап конкурсу «Проліски надії – 2020». Довела до відома, що федерацією профспілок підготовлено і відправлено лист Президенту України  про ветування  змін в законі про загальну середню освіту щодо учителів – пенсіонерів.

Головний спеціаліст відділу освіти Тиличкун Галина Вікторівна наголосила керівникам про формування мережі 10 – 11 класів, згідно листа Міністерства освіти і науки України від 20.08.2019 року №1/9-525 «Щодо організації форм здобуття загальної середньої освіти».

На завершення  наради начальник відділу освіти  підвела  підсумки  роботи та окреслила головні завдання, що стоять перед  керівниками закладами освіти.

Відділ освіти райдержадміністрації