Проект «Відкривай Україну» реалізовується за підтримки та в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури, молоді та спорту України. До проекту долучилися десятки партнерських організацій та небайдужих бізнесів Проект «Відкривай Україну» є унікальною загальноукраїнською платформою, масштабованою на учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти в містах, містечках і селищах усіх регіонів України.

На цьому етапі продовжується реєстрація учасників проекту, яка триватиме до 20 лютого. На сьогодні вже зареєстровано понад 5 тисяч учасників із майже тисячі шкіл і ліцеїв. Найактивнішими є школярі з Донецької, Харківської, Київської, Дніпропетровської та Херсонської областей. Прийміть нашу вдячність за висвітлення інформації про проект «Відкривай Україну» на офіційному сайті Вашої установи, за оперативне інформування про проект обласних і районних підрозділів освіти, підрозділів і закладів культури, молоді та спорту, за поширення інформації серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Денис Блощинський голова правління БО «БФ «ФСІ «З країни в Україну»

Інформація про проект «Відкривай Україну»: https://www.vidkruvai.com.ua/

Реєстрація до 20 лютого